Επιτροπές Συνεδρίου
Κεντρική Οργανωτική Επιτροπή
Πρόεδρος |
Ν. Αλεξανδρής |
A’ Αντιπρόεδρος |
Σ. Ανδρεαδάκης |
Β’ Αντιπρόεδρος |
Σ. Δημόπουλος |
Γεν. Γραμματέας |
Ι. Τυρλής |
Αναπλ. Γραμματέας |
Π. Βουργάνας |
Ταμίας |
Α. Τριανταφύλλου |
Αναπλ. Ταμίας |
Ε. Ευσταθίου |
Μέλη |
Κ. Αμαραντίδης |
Κ. Βαγενάς |
|
Γ. Δημάκος |
|
Π. Δρούτσας |
|
Δ. Ζέρβας |
|
Ε. Ζώτος |
|
Λ. Ηλιόπουλος |
|
Φ. Καλαβάσης |
|
Γ. Καλογερόπουλος |
|
Κ. Καραμπάτσας |
|
Π. Κυράνας |
|
Α. Κυριακόπουλος |
|
Θ. Λίπας |
|
Αθ. Λυπορδέζης |
|
Στ. Μαρίνης |
|
Μ. Μαυρέλης |
|
Μ. Μορόγλου |
|
Α. Μπακάλης |
|
Α. Μαλαφέκας |
|
Α. Παπαδήμας |
|
Κ. Παπαδόπουλος |
|
Κ. Σάλαρης |
|
Ντ. Σαραντοπούλου |
|
Ι. Στρατής |
|
Π. Σύψας |
|
Γ. Τσατσάνης |
Εκτελεστική Γραμματεία Επιστημονικής Επιτροπής
Πρόεδρος |
Καλαβάσης Φραγκίσκος |
Αναπλ. Πρόεδρος |
Καλογερόπουλος Γρηγόρης |
Μέλη |
Αναπολιτάνος Διονύσιος |
Γιαννακούλιας Στάθης |
|
Δημάκος Γεώργιος |
|
Καφούση Σόνια |
|
Μεϊμάρης Μιχάλης |
|
Πόταρη Δέσποινα |
|
Σταθοπούλου Χαρά |
|
Χρονάκη ’ννα |
|
Χρυσοβέργης Μιχάλης |
Τιμητική Τοπική Επιτροπή
Σεβασμιώτατος Μητροπολίτης Δημητριάδος και Αλμυρού |
κ.κ. Ιγνάτιος |
Υφυπουργός Εσωτερικών, Δημόσιας Διοίκησης & Αποκέντρωσης |
κ. Αθανάσιος Νάκος |
Αντιπρόεδρος της Βουλής των Ελλήνων |
κ. Γεώργιος Σούρλας |
Πρύτανης Πανεπιστημίου Θεσσαλίας |
καθηγητής Κωνσταντίνος Γουργουλιάνης |
Νομάρχης Μαγνησίας |
κ. Απόστολος Παπατόλιας |
Πρόεδρος Τ.Ε.Δ.Κ Μαγνησίας & Δήμαρχος Μηλέων |
κ. Απόστολος Αρέθας |
Δήμαρχος Βόλου |
κ. Αλέξανδρος Βούλγαρης |
Δήμαρχος Νέας Ιωνίας |
κ. Παύλος Μαβίδης |
Τοπική Οργανωτική Επιτροπή
Πρόεδρος |
Σπύρος Δημόπουλος |
Αντιπρόεδρος |
Πέτρος Νικολουδάκης |
Γραμματέας |
Αγάπη Γιατρομανωλάκη |
Ταμίας |
Θωμάς Καρανίκας |
Συντονιστής Επιτροπών |
Σπύρος Δημόπουλος |
Α’ Γραμματεία – Εγγραφές – Βεβαιώσεις – Τύπος |
Αγάπη Γιατρομανωλάκη (Συντονιστής) |
Αθανασίου Γεώργιος |
|
Ανδρίτσος Βασίλειος |
|
Γρηγορόπουλος Ιωάννης |
|
Δημητρακοπούλου Γεωργία |
|
Κοτρουλού Βασιλική |
|
Παπαδημητρίου Ελένη |
|
Παπαθανασίου Κατερίνα |
|
Παπαθανασίου Ευαγγέλη |
|
Πιτσάβας Αθανάσιος |
|
Σακαβάλας Κωνσταντίνος |
|
Τσάνης Νικόλαος |
|
Φόβος Ιωάννης |
|
Β’ Οικονομικά – Διαχείριση – Χορηγίες |
Καρανίκας Θωμάς (Συντονιστής) |
Γιαννακόπουλος Χρήστος |
|
Γρηγορόπουλος Ιωάννης |
|
Ζαχάρος Δημήτριος |
|
Κυριακόπουλος Γεώργιος |
|
Κυτίλης Ιωάννης |
|
Ματσαγγός Ιωάννης |
|
Οικονομόπουλος Αθανάσιος |
|
Πατακιούτης Ιωάννης |
|
Πέτσης Φίλιππος |
|
Στοφορίαδης Χαράλαμπος |
|
Τσώνης Αθανάσιος |
|
Φακής Χρήστος |
|
Γ’ Οργάνωση Υποδοχής – Ξεναγήσεις – Μεταφορές |
Τσιαντάκη Ανθούλα – Μαυροφώτης Γεώργιος (Συντονιστές) |
Ανδρίτσος Βασίλειος |
|
Καλλέργης Νικόλαος |
|
Καραγεώργου Αθηνά |
|
Καφίδας Αθανάσιος |
|
Μπλάτσης Δημήτριος |
|
Μπουρόπουλος Αθανάσιος |
|
Παπαιωάννου Φρόσω |
|
Παχνίστης Κωνσταντίνος |
|
Πολίτης Ιωάννης |
|
Ράπτης Γεώργιος |
|
Σαμαρά Ελένη |
|
Τζιβένη Χαρίκλεια |
|
Φιλίππου Στέλιος |
|
Φιλοσόγλου Κυριάκος |
|
Δ’ Πολιτιστικές Δραστηριότητες |
Νικολουδάκης Πέτρος (Συντονιστής) |
Δημητρακοπούλου Στέλλα |
|
Καραγεώργου Αθηνά |
|
Κουμιώτης Βασίλειος |
|
Μπλάτσης Δημήτριος |
|
Μπουρόπουλος Αθανάσιος |
|
Παπαγιαννακοπούλου Βασιλική |
|
Παπαευαγγέλου Απόστολος |
|
Παπαθανασίου Κατερίνα |
|
Πατακιούτης Ιωάννης |