«ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΥ Ε΄ & ΣΤ΄ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ «ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ & ΠΑΙΧΝΙΔΙ» 2021

Η επιτροπή Διαγωνισμών του Παραρτήματός μας ανακοινώνει τα αποτελέσματατου 15ου Πανελλήνιου Μαθητικού Διαγωνισμού «ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ+ΠΑΙΧΝΙΔΙ» 2021, για τις τάξεις Ε΄& ΣΤ΄ Δημοτικού, που πραγματοποιήθηκε στις 28/5/2021. Η Δ.Ε. συγχαίρει τους μαθητές, τους γονείς τους και τους δασκάλους τους και τους εύχεται να έχουν πάντα επιτυχίες!

Τα ονοματεπώνυμα των επιτυχόντων μαθητών εδώ: 2-ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ Ε΄ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ 2021ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ ΣΤ΄ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ 2021

Καθώς οι ειδικές συνθήκες δεν επιτρέπουν τη διοργάνωση της Τελετής Απονομής, τα βραβεία θα παραδοθούν στα γραφεία της Α/θμιας Εκπαίδευσης (Υπεύθυνη Κα Δροσίνη)  με την παράκληση να τα παραλάβουν οι σχολικές μονάδες και να απονεμηθούν από τους Διευθυντές των σχολείων, τους οποίους και ευχαριστούμε για την πολύτιμη βοήθειά τους .