ΤΕΛΕΤΗ ΑΠΟΝΟΜΗΣ 2023

Από την Διοικούσα Επιτροπή της Ελληνικής Μαθηματικής Εταιρείας (Ε.Μ.Ε.)- Παράρτημα Ν. Μαγνησίας ανακοινώνεται ότι η Τελετή Απονομήςτων Μεταλλίων, Αριστείων & Βραβείων για το σχολικό έτος 2022-2023 θα πραγματοποιηθεί την Κυριακή 19 Μαρτίου 2023 στις 11.00 π.μ. στο Αμφιθέατρο της Σχολής Ηλεκτρολόγων Μηχανικών και Μηχανικών Υπολογιστών του Πανεπιστημίου Θεσσαλίας (Πεδίο Άρεως- Σέκερη & Χέυδεν).

Στην τελετή θα βραβευθούν:

Α) Οι διακριθέντες με μετάλλιο μαθητές στην 40η Εθνική Μαθηματική Ολυμπιάδα

Β) Οι επιτυχόντες μαθητές των τάξεων Β΄, Γ΄ Γυμνασίου και Α΄, Β΄, Γ΄ Λυκείου που προκρίθηκαν από το «ΘΑΛΗ» στον « ΑΡΧΙΜΗΔΗ» και

Γ) Οι μαθητές της Α΄ Γυμνασίου  που διακρίθηκαν στον « ΕΥΚΛΕΙΔΗ για την Α΄» καθώς και όλοι οι μαθητές της Α΄ Γυμνασίου  που διακρίθηκαν από το «ΘΑΛΗ» στον «ΕΥΚΛΕΙΔΗ για την Α΄»

Τα ονόματα των μαθητών που θα βραβευθούν είναι τα εξής:

ΜΕΤΑΛΛΕΙΟΥΧΟΙ ΜΑΘΗΤΕΣ  ΤΗΣ 40ης ΕΘΝΙΚΗΣ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΗΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑΣ

ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ ΠΟΥ ΠΡΟΚΡΙΘΗΚΑΝ ΣΤΗΝ 40η ΕΘΝΙΚΗ ΜΑΘΗMAΤΙΚΗ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΓΙΑ ΤΙΣ ΤΑΞΕΙΣ Β΄, Γ΄ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ & Α΄, Β΄, Γ΄ΛΥΚΕΙΟΥ

ΜΑΘΗΤΕΣ ΤΗΣ Α΄ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΠΟΥ ΒΡΑΒΕΥΟΝΤΑΙ ΓΙΑ ΤΟΝ 12ο ΘΑΛΗ & ΕΥΚΛΕΙΔΗ ΓΙΑ ΤΗΝ  Α΄ 2023