ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΤΕΛΕΤΗ ΑΠΟΝΟΜΗΣ 2023-2024

Από τη Διοικούσα Επιτροπή της Ελληνικής Μαθηματικής Εταιρείας (Ε.Μ.Ε.)- Παράρτημα Ν. Μαγνησίας ανακοινώνεται ότι η Τελετή Απονομής των Μεταλλίων, Αριστείων & Βραβείων για το σχολικό έτος 2023-2024 θα πραγματοποιηθεί την Κυριακή 14 Απριλίου 2024 στις 11.00 π.μ. στο Αμφιθέατρο του Τ.Ε.Ε. Μαγνησίας (2ας Νοεμβρίου & Ξενοφώντος). Στην τελετή θα βραβευθούν:

Α) Οι επιτυχόντες μαθητές/τριες των τάξεων Β΄, Γ΄ Γυμνασίου και Α΄, Β΄, Γ΄ Λυκείου, που προκρίθηκαν από το «ΘΑΛΗ» στον «ΕΥΚΛΕΙΔΗ» και από τον «ΕΥΚΛΕΙΔΗ» στον «ΑΡΧΙΜΗΔΗ» και

Β) Οι μαθητές/τριες της Α΄ Γυμνασίου, που διακρίθηκαν στον « ΕΥΚΛΕΙΔΗ για την Α΄», καθώς και όσοι διακρίθηκαν από το «ΘΑΛΗ» στον «ΕΥΚΛΕΙΔΗ για την Α΄».

Τα ονόματα των μαθητών/τριών που θα βραβευθούν είναι:

ΔΙΑΚΡΙΘΕΝΤΕΣ ΣΤΟΝ 84ο ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟ ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ 2024 ΓΙΑ ΤΙΣ ΤΑΞΕΙΣ Β΄, Γ΄ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ & Α΄, Β΄, Γ΄ ΛΥΚΕΙΟΥ

ΔΙΑΚΡΙΘΕΝΤΕΣ ‘ΘΑΛΗΣ 2023’ ΓΙΑ ΤΙΣ ΤΑΞΕΙΣ Β, Γ. ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ & Α΄, Β΄, Γ΄ ΛΥΚΕΙΟΥ

ΔΙΑΚΡΙΘΕΝΤΕΣ ΣΤΟΝ ΕΥΚΛΕΙΔΗ 2024-Α΄ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ