Τελετή Απονομής Διακρίσεων-Αριστείων-Μεταλλίων των Επιτυχόντων Μαθητών των Δημοτικών Σχολείων του Ν. Μαγνησίας για το 2017

Την Κυριακή 11 Ιουνίου 2017 στις 11.30 π.μ. στη μεγάλη αίθουσα του Πνευματικού Κέντρου της Ι.Μ. Δημητριάδος (Κ. Καρτάλη 71-Ανθ.Γαζή) πραγματοποιήθηκε η Τελετή Απονομής των Μεταλλίων-Αριστείων-Βραβείων-Επαίνων-Διακρίσεων των επιυχόντων μαθητών στον 11ο Πανελλήνιο Μαθηματικό Διαγωνισμό ” Μαθηματικά & Παιχνίδι “. Συνολικά βραβεύθηκαν 302 μαθητές από όλα τα Δημοτικά Σχολεία του Νομού μας. Την Τελετή τίμησε με την παρουσία του ο Σεβασμιώτατος Μητροπολίτης Δημητριάδος κ. Ιγνάτιος ο οποίος προσφώνησε την εκδήλωση. Επίσης παρευρέθηκαν η Κα Μορφογιάννη Α., Πρόεδρος Επιτροπής Παιδείας Δήμου Βόλου, ο Διευθυντής της Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης Μαγνησίας κ. Πολύζος, ο Πρόεδρος της Ένωσης Συλλόγων Γονέων & Κηδεμόνων Δήμου Βόλου κ. Κουτσερής, σύμβουλοι της Α/θμιας Εκπαίδευσης και πλήθος κόσμου που καμάρωσε τους μικρούς βραβευόμενους μαθητές.

Φωτογραφίες από την εκδήλωση ΕΔΩ και για περισσότερες φωτογραφίες μπορείτε να απευθυνθείτε στον φωτογράφο της εκδήλωσης ΕΔΩ