Τελετή Απονομής Επιτυχόντων Μαθητών Δημοτικού _ 2018

Tην Κυριακή 3 Ιουνίου 2018  πραγματοποιήθηκε η Τελετή Απονομής των μεταλλίων, αριστείων και βραβείων των επιτυχόντων μαθητών του Ν. Μαγνησίας στο διαγωνισμό “Μαθηματικά και Παιχνίδι” 2018. Η Τελετή Απονομής έγινε σε δυο βάρδιες: α) 10.30-11.30 για τους μαθητές της ΣΤ΄ Δημοτικού και β) 12.00 -13.00 για τους μαθητές της Ε΄ Δημοτικού  στην κατάμεστη  αίθουσα του Πνευματικού Κέντρου της Ι. Μ. Δημητριάδος (Κ. Καρτάλη & Ανθ. Γαζή). Πλήθος κόσμου μαθητές, γονείς και συγγενείς παρακολούθησαν την τελετή την οποία τίμησαν με την παρουσία τους ο Διευθυντής της Διεύθυνσης Α/θμιας Εκπαίδευσης Μαγνησίας κ. Πολύζος Γεώργιος, οι Σύμβουλοι της Α/θμιας Εκπαίδευσης Μαγνησίας κ. Σδρόλιας Κων/νος, Μαλαμίτσα Αικ. και Πατέρα Μαρία, η σύμβουλος Μαθηματικών Β/θμιας Εκπαίδευσης Μαγνησίας κ. Γκόνου Μαρία και πολλοί Διευθυντές, Υποδιευθυντές και Δάσκαλοι των σχολείων που βραβεύονταν.

Ευχαριστούμε τους χορηγούς της εκδήλωσης, όλους όσους βοήθησαν για την πραγματοποίησή της και όλους όσους μας τίμησαν με την παρουσίας τους.

Φωτογραφίες από την εκδήλωση ΕΔΩ

Οι χορηγοί της τελετής απονομής ΕΔΩ

Δημοσιεύσεις από τον τοπικό τύπο ΕΔΩ

Τα ονοματεπώνυμα των μαθητών που  βραβεύθηκαν ΕΔΩ